Film en literatuur blijft een gouden duo. De belangstelling voor boekverfilmingen is onverminderd groot. Daarom organiseren Bibliotheek Breda en Chassé Cinema de Filmcursus Boek in Beeld voor lezende kijkers en kijkende lezers.
Deze filmcursus bestaat uit vier boekverfilmingen met inleidingen en nagesprekken in Chassé Cinema. In de inleidingen wordt ingegaan op het boek en de schrijver en op de film en de maker. Vervolgens wordt de film bekeken en is er ruimte voor een nabespreking. Het uitwisselen van kijkervaringen leidt tot interessante gesprekken. Iedere deelnemer ontvangt bovendien een aparte reader per verfilming.
Wilt u vooraf het boek lezen ter voorbereiding of achteraf nog even nagenieten? Bij Bibliotheek Breda kunt u alle boeken lenen.
Tot 20 februari is Boek in Beeld alleen als serie te bestellen voor € 36 (€ 2 korting per film).


