Om de volledige inhoud van deze website te bekijken heeft u de nieuwste Adobe Flash Player nodig en dient u de optie javascript ondersteuning aan te hebben staan.
Mark van der Burgt
Directeur Cees Langeveld vroeg: "Hoe kunnen wij u blijven bekoren?" "Allereerst door goed programma te blijven bieden.Voor mij persoonlijk betekent dat zowel gerenommeerde namen in alle genres en een prikkelend aanbod van nieuw talent."
Van der Burgt is zeer te spreken over de service van het Chassé Theater. "Ik voelde me het afgelopen jaar meer gast dan klant, doordat jullie mij persoonlijker wisten aan te spreken. Dat geldt net zo goed voor de horeca. Ik ben een groot fan van FRONT en heb een goede band met het team dat daar staat."
Ook over het bespreekbureau is hij erg tevreden. "Ik kan door mijn werk slecht vooraf plannen. Doordat ik een week van te voren nog kaarten mag teruggeven kan ik nu wel mijn jaarprogramma samenstellen. De administratiekosten heb ik daar graag voor over." Van der Burgt werkt als director business packaging bij een groot internationaal bedrijf. Hij ziet dus veel van de wereld en vindt het prettig om in het Chassé Theater te ontspannen. Sinds hij in 2004 in Breda kwam wonen, is hij helemaal verliefd geraakt op de stad. "Het is net een groot dorp met de mogelijkheden van een stad, zeg ik altijd. Ik voel me ook echt een beetje trots op het Chassé Theater en dat ik er zo dichtbij woon, is alleen maar meegenomen." Hij is vooral een fan van cabaret. "In het afgelopen seizoen ben ik enorm geraakt door de voorstelling van Theo Maassen, die het had over zijn overleden vader. Een ander hoogtepunt was cabaretière Kristel Zweers." Hij dwingt zichzelf uit nieuwsgierigheid om steeds nieuwe dingen uit te proberen. "Mijn ideale programma bestaat altijd uit zestig procent bekende namen en veertig procent opkomend talent. Ik vind het verrijkend om onverwacht aangesproken te worden door dingen die ik nog niet ken. Die zijn vaak ook het leukst. Cabaret overheerst, maar er moet ook altijd dans, toneel, wereldmuziek en musical in."
naam: Mark van der Burgt
connectie met het Chassé Theater: vaste gast
te zien bij: cabaret


