musical/show
zo 26 sep 2010 - 14:30 - JupilerzaalCrazy Shopping, the musical
Antje Monteiro, Miranda van Kralingen, Tony Neef e.a.
Om de volledige inhoud van deze website te bekijken heeft u de nieuwste Adobe Flash Player nodig en dient u de optie javascript ondersteuning aan te hebben staan.
Sex and the city, Desperate Housewives en Confessions of a shopaholic, maar dan verpakt als musical. In deze pittige, sexy, spannende maar vooral geestige feelgood musical ziet u een prachtige cast met onder anderen Antje Monteiro, Miranda van Kralingen en Casey Francisco. U beleeft de extravagante en soms extreme kanten van het winkelen en leeft mee met de lust, het lijden en de persoonlijke obsessies van shopverslaafde vrouwen. Zij proberen af te kicken in de ‘Stop The Shopping Church’, die in New York ook echt bestaat. En een kerk behoeft een voorganger, dominee Bob, door Tony Neef op hilarische wijze vertolkt.
Het Chassé Theater wordt speciaal voor deze musical omgetoverd tot een warenhuis. Elke bezoeker ontvangt een royaal gevulde goodiebag t.w.v. € 59! Deze musical is, kortom, crazy! www.stardusttheatre.com
spel: Antje Monteiro, Miranda van Kralingen, Tony Neef, Carolina Mout, Casey Francisco e.a.
Shopverslaving, vriendschap a la Gooische Vrouwen met hoofdrolspelers met gouden kelen en een lekkere dosis bling bling. Alle elementen om een hit te kunnen worden...
Geweldige stemmen. Lekker hits...speels en vakkundig gearrangeerde nummers. Smaakvolle, kleurrijke en karakteristieke kostuums van Jan Aarntzen.
Duet met Casey Francisco en Tony Neef is wonderschoon. Gospels, grote keel-romantiek en intiem, alles kan ze.
Vrolijkheid genoeg! Geweldige versie van Omarm me. Grote pluim voor Casey Francisco...zingt de stoelen van de achterste rijen van hun plek en is zó grappig.
Speciale vermelding voor Tony Neef als de dominee. Neef is overtuigend en speelt met zeer veel plezier.
In sopraan Miranda van Kralingen schuilt een comédienne.
De grote ontdekking is Casey Francisco...gevoel voor comedy...met een gigantische dosis soul...Vuurwerk!
Vrolijke muzikale zomerzotheid. Bijna cabareteske revue.
Crazy Shopping slaat de spijker op de kop.
Een warenhuis vol talent. Lekker over de top. Geestige musical die swingt met zóveel gouden strotten en een overvloed aan danstalent.
Lees hier een interview met Miranda van Kralingen.
geweest
normaal
gouden rang: € 58,00
1e rang: € 54,00
2e rang: € 48,00
3e rang: € 37,00
4e rang: € 29,00
minder zicht: € 10,00
servicetoeslag: € 2,40
(excl. reserveringskosten)
bredapas
gouden rang: € 29,00
1e rang: € 27,00
2e rang: € 24,00
3e rang: € 18,50
4e rang: € 14,50
minder zicht: € 5,00
servicetoeslag: € 2,40
(excl. reserveringskosten)
jongeren
gouden rang: € 29,00
1e rang: € 27,00
2e rang: € 24,00
3e rang: € 18,50
4e rang: € 14,50
minder zicht: € 5,00
servicetoeslag: € 2,40
(excl. reserveringskosten)


servicetoeslag: € 2,40