jeugd/familie
do 08 mrt 2012 - 19:00 - FinntaxzaalHoe overleef ik (zonder) liefde? 9+
Om de volledige inhoud van deze website te bekijken heeft u de nieuwste Adobe Flash Player nodig en dient u de optie javascript ondersteuning aan te hebben staan.
Dit is alweer de tweede musical gebaseerd op de populaire Hoe overleef ik…-boeken van Francine Oomen. Rosa struikelt zich een weg door het leven en zou beslist kopje onder gaan als ze niet haar trouwe vrienden had. Ze loodsen haar langs ruziënde ouders, verkeerde vriendjes, slechte rapporten en alweer een pukkel. Gemaakt door hetzelfde creatieve team dat Hoe overleef ik mijn eerste zoen? vorig seizoen een Zilveren Krekel bezorgde, is Hoe overleef ik (zonder) liefde opnieuw een humoristische en spetterende (pre)pubermusical vol liefde, swingende liedjes en nuttige survivaltips! musical.hoeoverleefik.nl
tekst: Francine Oomen ~ spel: Roos van Erkel e.a.
Het boek van schrijfster Francine Oomen Hoe overleef ik (zonder) liefde? wist al vele tienerharten te veroveren en ook de musical geeft een prachtig beeld van een gefrustreerde verliefde puber.
Een lach en een traan en veel ruimte voor felle botsingen tussen Rosa en haar omgeving. Alle emoties liggen aan de oppervlakte en dat maakt deze musical een rasechte tienervoorstelling.
Een feest van herkenning voor verliefde pubers.
Heleen Verburg (…) schreef een script met vlot taalgebruik en aanstekelijke liedjes, die bij momenten ontroeren. De acteurs, met Roos van Erkel in de hoofdrol, Tine Joustra als haar moeder en Koos Terpstra en Has Drijver als de twee stiefvaders hebben de juiste uitstraling voor hun rol.
geweest
deel dit:
normaal
1e rang: € 27,00
2e rang: € 20,00
minder zicht: € 10,00
all in prijs
jeugdprijs
1e rang: € 21,70
2e rang: € 14,70
minder zicht: € 8,70
all in prijs
jongeren
1e rang: € 15,50
2e rang: € 12,00
all in prijs
Om logistieke redenen is de voorstelling verplaatst van zo 25 dec naar do 8 maart 2012.



all in prijs