cabaret
do 10 mei 2012 - 20:30 - FinntaxzaalErik van Muiswinkel & Omnibuzz
4-8-`61
Om de volledige inhoud van deze website te bekijken heeft u de nieuwste Adobe Flash Player nodig en dient u de optie javascript ondersteuning aan te hebben staan.
Op 4 augustus 1961 worden ter weerszijden van de aardbol Barack Obama en Erik van Muiswinkel geboren. Maar hoe verschillend is het de twee baby’s vergaan: vijftig jaar later viert Erik zijn comeback op het Nederlandse cabaretpodium, terwijl Barack nog steeds aanmoddert in de wereldpolitiek. Het verhaal van twee levens, verteld in songs, sketches, imitaties, poëzie, conferences en een toespraak die de wereld zal veranderen.
Het is een fantastisch goede, geëngageerde avond cabaret geworden.
Van Muiswinkel heeft een voorbeeldige balans gevonden tussen een inhoudelijk, politiek verhaal en de relativering daarvan, waardoor deze voorstelling nooit moralistisch wordt. (…) Hij doet het op grootse wijze.
Van Muiswinkel is een fenomeen als het aankomt op typetjes. (…) Toch heeft hij er bewust voor gekozen het op eigen kracht te doen en niet de typetjes voor hem te laten werken. Al is zijn nieuwe type, de schaamteloze bankier Ludo, er weer eentje om in te lijsten. ‘4-8-’61’ lijkt wel op de oudejaarsshow ‘Gedoog, Hoop & Liefde’. Het is net zo actueel, scherp en geraffineerd opgebouwd. Er zitten volop goede grappen in en we zien Van Muiswinkel als geroutineerde conferencier.
Wie altijd kan lachen om Van Muiswinkel heeft een heerlijke avond. (...) Hij is op dreef, die Van Muiswinkel. Vier sterren op de schaal van een lekker avondje lachen.
Cabaret op hoog niveau!
geweest
deel dit:
normaal
1e rang: € 29,00
2e rang: € 22,00
minder zicht: € 14,00
all in prijs
jongeren
1e rang: € 16,50
2e rang: € 13,00
all in prijs



all in prijs