Filteren

scholier, student & CJP

scholier, student & CJP

Het Chassé Theater vindt het belangrijk dat iedereen in aanraking komt met theater en film. Daarom mag iedereen die in het bezit is van een Cultuurkaart, scholieren- of studentenkaart, of CJP-pas een groot aantal voorstellingen bezoeken voor de aantrekkelijke prijs van € 10 per kaartje. Deze voorstellingen zie je hieronder. Ook film kun je voordelig bezoeken. Meer over de korting lees je hier.

Nadorst
Ben jij 35 jaar of jonger? Wil je vaker naar een voorstelling, maar weet je niet zo goed wat je moet zien of met wie? Dan is Nadorst echt iets voor jou! Join the club en bekijk met een leuke groep toffe voorstellingen. Je betaalt nooit meer dan € 10. Kijk hier voor meer informatie en om je aan te melden.

nieuwsbrief 

Wil jij op de hoogte blijven van leuke voorstellingen en bijzondere films? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief

Theater Artemis 12+

Theater Artemis 12+

(.....) Een voorstelling die schijt heeft aan zijn eigen vage titel

do 12 dec 2019 19:30 tot 20:45
kinderen en familie, toneel, onderdeel van selectie VO
Het Zuidelijk Toneel, BOG. & Nineties Productions

Het Zuidelijk Toneel, BOG. & Nineties Productions

Under Pressure

do 12 dec 2019 20:30 tot 22:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Tsjaikovski's Notenkraker

vr 13 dec 2019 20:30 tot 22:00
klassieke muziek, onderdeel van Kerstmis 2019
Internationaal Theater Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

La voix humaine

za 14 dec 2019 20:30 tot 21:40
toneel
DIVEinD / Dario Tortorelli

DIVEinD / Dario Tortorelli

Transmotion

do 19 dec 2019 20:30 tot 21:30
dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
De Notenkraker

De Notenkraker

Het Nationale Ballet Odessa

za 21 dec 2019 20:00 tot 22:10
dans, onderdeel van Kerstmis 2019, onderdeel van Gratis naar opera of ballet
Club Gewalt

Club Gewalt

Life, oh life - an ambient opera

za 21 dec 2019 20:30 tot 21:35
opera, toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Illusionary Rockaz Company / Shailesh Bahoran

Illusionary Rockaz Company / Shailesh Bahoran

Double Bill: Redo + Heritage

za 4 jan 2020 20:30 tot 21:30
dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Hotel Modern & Arthur Sauer

Hotel Modern & Arthur Sauer

Ons Wereldrijk

do 9 jan 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Nieuwjaarsconcert 2020

vr 10 jan 2020 20:30
klassieke muziek
Rikkert van Huisstede

Rikkert van Huisstede

Boys won't be boys

vr 10 jan 2020 20:30 tot 22:00
lichte muziek, toneel, dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Conny Janssen Danst

Conny Janssen Danst

Kiem

do 16 jan 2020 20:30 tot 21:45
dans, onderdeel van elke maand de mooiste dans, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder, onderdeel van Met korting naar het theater!
Eva Line de Boer & Het Zuidelijk Toneel

Eva Line de Boer & Het Zuidelijk Toneel

Rust zacht Billy | try out

do 16 jan 2020 20:30
toneel, onderdeel van Rust zacht Billy, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Combattimento & Lavinia Meijer

Combattimento & Lavinia Meijer

Contrasten

vr 17 jan 2020 20:30
klassieke muziek, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Orkater/Sir Duke

Orkater/Sir Duke

Guilty until proven

do 23 jan 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Internationaal Theater Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

Oedipus

za 25 jan 2020 20:30
toneel, onderdeel van Oedipus | Internationaal Theater Amsterdam
Internationaal Theater Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

Oedipus

zo 26 jan 2020 19:30
toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder, onderdeel van Oedipus | Internationaal Theater Amsterdam
Corpo Máquina / Guilherme Miotto

Corpo Máquina / Guilherme Miotto

Portraits

do 30 jan 2020 20:30
dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Hannes Minnaar speelt Ravel

za 1 feb 2020 20:30
klassieke muziek
Het Zuidelijk Toneel & Stichting Nieuwe Helden

Het Zuidelijk Toneel & Stichting Nieuwe Helden

De Man in Azië

za 1 feb 2020 20:30 tot 21:55
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Blokland & Blackman / Stip Producties

Blokland & Blackman / Stip Producties

Wij gaan het hebben over haar (12+)

do 6 feb 2020 19:30
kinderen en familie, toneel, onderdeel van selectie VO
Bert Vanderbruggen & Siona Houthuys

Bert Vanderbruggen & Siona Houthuys

No coincidence, no story

vr 7 feb 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Stg Musica Extrema & Internationaal Danstheater

Stg Musica Extrema & Internationaal Danstheater

Partita

za 8 feb 2020 20:30
klassieke muziek, dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Toneelgroep Oostpool & Adelheid+Zina

Toneelgroep Oostpool & Adelheid+Zina

God is een moeder

do 13 feb 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Hadewych Minis & Het Matangi Quartet

Hadewych Minis & Het Matangi Quartet

Hadewych doet de dames

vr 14 feb 2020 20:30
lichte muziek, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Noord Nederlands Toneel & KVS

Noord Nederlands Toneel & KVS

Dear Winnie,

za 15 feb 2020 20:30
toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Bałdych, Courtois & Telderman

Bałdych, Courtois & Telderman

The Reinvented Piano Trio

za 15 feb 2020 20:30
lichte muziek, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
De Vlieg

De Vlieg

Ouder

wo 4 mrt 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Grupo de Rua / Bruno Beltrão (Brazilië)

Grupo de Rua / Bruno Beltrão (Brazilië)

Inoah

di 10 mrt 2020 20:30
internationale selectie, dans
WAT WE DOEN, Amsterdams Andalusisch Orkest, George & Eran Producties & ICK Amsterdam

WAT WE DOEN, Amsterdams Andalusisch Orkest, George & Eran Producties & ICK Amsterdam

Hoe ik talent voor het leven kreeg

wo 11 mrt 2020 20:30
lichte muziek, toneel, dans
Frascati Producties / Charli Chung

Frascati Producties / Charli Chung

Wolven huilen niet alleen

do 12 mrt 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Toneelgroep Oostpool

Toneelgroep Oostpool

De Rattenvanger

vr 13 mrt 2020 20:30
toneel
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Beethovens Pastorale

za 14 mrt 2020 20:30
klassieke muziek
Firma MES

Firma MES

The biggest lawsuit on the planet

di 17 mrt 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Nederlands Dans Theater 2

Nederlands Dans Theater 2

Standalone

wo 18 mrt 2020 20:30
dans, onderdeel van elke maand de mooiste dans, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Lekkere Lente

Lekkere Lente

Renée van Wegberg, Chassé Koor e.a.

zo 22 mrt 2020 11:00 tot 12:15
lichte muziek, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Orkater

Orkater

Fabel

wo 25 mrt 2020 20:30
toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Toneelschuur Producties / Olivier Diepenhorst

Toneelschuur Producties / Olivier Diepenhorst

Het Zuiden

za 28 mrt 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Mohammed Azaay & Amsterdams Andalusisch Orkest

Mohammed Azaay & Amsterdams Andalusisch Orkest

Jihad van liefde

wo 1 apr 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Bachs Johannes-Passion

vr 3 apr 2020 19:00
klassieke muziek
The Legends +

The Legends +

The soul preacher

di 7 apr 2020 20:30
lichte muziek
Podium Mozaïek & Theater Rast

Podium Mozaïek & Theater Rast

Wees Onzichtbaar

di 7 apr 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Tjitske Reidinga, Mark Rietman e.a.

Tjitske Reidinga, Mark Rietman e.a.

Dangerous Liaisons

do 9 apr 2020 20:30
toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder, onderdeel van Dangerous Liaisons
Korzo Producties / Ryan Djojokarso

Korzo Producties / Ryan Djojokarso

Mom:me

vr 10 apr 2020 20:30
dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Tjitske Reidinga, Mark Rietman e.a.

Tjitske Reidinga, Mark Rietman e.a.

Dangerous Liaisons

vr 10 apr 2020 20:30
toneel, onderdeel van Dangerous Liaisons
De Warme Winkel

De Warme Winkel

Een oprechte ode aan de ironie

za 11 apr 2020 20:30
toneel
Ultima Vez / Wim Vandekeybus

Ultima Vez / Wim Vandekeybus

TrapTown

wo 15 apr 2020 20:30
dans, onderdeel van elke maand de mooiste dans, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Urland

Urland

De Klingon Hamlet machine

do 16 apr 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Kalpanarts / Kalpana Raghuraman

Kalpanarts / Kalpana Raghuraman

Hitting true north

vr 17 apr 2020 20:30
dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Goodbye, Norma Jeane

Goodbye, Norma Jeane

Ellen Pieters, Brigitte Heitzer & Soy Kroon

zo 19 apr 2020 15:00
musical en show, toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Compagnie par Terre / Anne Nguyen (Frankrijk)

Compagnie par Terre / Anne Nguyen (Frankrijk)

Kata

wo 22 apr 2020 20:30
internationale selectie, dans
Nederlandse Reisopera

Nederlandse Reisopera

Bruid te koop!

do 23 apr 2020 19:30
opera, onderdeel van Gratis naar opera of ballet, onderdeel van Nederlandse Reisopera
Esther Apituley

Esther Apituley

Beethoven - lost in silence

do 30 apr 2020 20:30
klassieke muziek, onderdeel van Met korting naar het theater!
Toneelgroep Maastricht

Toneelgroep Maastricht

The great Gatsby

za 2 mei 2020 20:30
toneel, onderdeel van Toneelgroep Maastricht
Jakop Ahlbom Company

Jakop Ahlbom Company

Syzygy

do 7 mei 2020 20:30
toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder
Hanna van Mourik Broekman

Hanna van Mourik Broekman

Stormkamer - De ontmoeting met de waanzin

do 7 mei 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Sandman / Sabine Molenaar

Sandman / Sabine Molenaar

Transmute

vr 8 mei 2020 20:30
dans, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
Het Paradijs

Het Paradijs

Paradijsvertraging

wo 13 mei 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Dvoráks nieuwe wereld

vr 15 mei 2020 20:30
klassieke muziek
Theater Rotterdam / Davy Pieters

Theater Rotterdam / Davy Pieters

Eternity

vr 29 mei 2020 20:30
toneel, onderdeel van Onbeperkt kleine zaal abonnement 2019-2020
NTGent

NTGent

Familie

za 30 mei 2020 20:30
toneel, onderdeel van best beoordeelde voorstelling 2019 - winactie maandfolder