Disclaimer

Deze site is met de groots mogelijke zorgvuldigheid samengesteld en gebaseerd op gegevens verstrekt door producenten en gezelschappen. Wijzigingen voorbehouden.

Merkt u dat er iets niet klopt?

Laat het ons alstublieft meteen weten. Dan kunnen we het corrigeren. contact

werkt iets niet goed?

Dan is er misschien een technische storing. Waarschuw ons even, alstublieft. Bij voorbaat excuses voor het ongemak.

colofon

redactie: Amke Bogers, Renske Breit, Pieter Donkers, Eva Geurdes, Eveline Hollanders, Cees Langeveld, Maud Lolcama, Eva Stravers
theaterprogrammering: Cees Langeveld, Fabian Pikula
basisontwerp: Berry van Gerwen
vormgeving & fotografie: Reclamebureau IVC, Eva Michielsen
beeld omslag en genrepagina’s: Reclamebureau IVC. Met dank aan Heather Ware.
dtp: Reclamebureau IVC, Eva Michielsen
druk: Koninklijke Drukkerij Em. De Jong B.V.
acquisitie: Jacqueline Verschoor

ontwerp & techniek: Netvlies Internetdiensten
ticketing: Itix
Icon made by Freepik from www.flaticon.com

Chassé Theater wordt gesteund door

Gemeente Breda 
Europa Cinema

sponsors 

Apollo Hotel Breda City Centre | EBN | Hofkens HIG | Hotel Princeville Breda | Inbev Nederland N.V. | Koninklijke drukkerij Em. de Jong | MK2 Audiovisueel | Schoonmaakbedrijf Stoffels Bleijenberg | Strukton Worksphere | Van Dijnsen Installatiewerken BV en Van Dijnsen beveiligingen BV | Verbunt Verlinden

fotografie

Adobe Stock, Adri Karsenberg, Aisha Zeijpveld, ALEK, Alexander Klement, Andreas Terlaak, Annalexen Louwes + Esther Noyons, Annaleen Louwes i.s.m. Vruchtvlees, Anne van Zantwijk, Annelies van der Vegt, Anne-Marie Kok, Annemieke van der Togt, Anoek van Nunen, Anouk van Kalmthout, Anouk van Nunen, archief PBMP, Arjan Benning, Astrid Verhoef, B. Vink, Bars Losekoot, Bart Grietens, Bart van Delft, Bartosch Salmanski, Bas Czerwinski, Benning & Gladkova, Bjorn Frins, Bob Bronshoff, Bowie Verschuuren, Carlos Pericas, Casper Koster, Cathrien van de Veerdonk, Charles Best., Chloé Leenheer, Christel Ooms, Christina Chouchena, Clauette van de Rakt, Cooper Seykens, Cor Vos, Corne van der Stelt, CurlyandStraight, Damion Thakoer, Dana Lixenberg, Daniel J Ashes, Daniel Philippe Borst, Danny Ellinger, Danny Willems, Dave van Hout, David Cohen de Lara, Diederick Bulstra, Dromenjager BV, Ellie van den Brande, Ernest Potters, Escha Tanihatu, Eva Michielsen, Félice Hofhuizen, Felicity Ingram, Fjodor Buis en C. Barton van Vlymen, Gordon Meuleman, Govert de Roos, Gwenny Eeckels, Hagemeier Fotografie Halie, Han Ernest, Hanneke Wetzer, Hans van Brakel, Hedwig van der Zwaal, Henri Verhoef, Herman Helle, Herman Poppelaars, Homard Payette, Hugo van Look, Imke Panhuijzen, Irwan Droog , Jaap Reedijk, Jaap Stolk, Jan Dirk van der Burg, Jan Hoek, Jan Versweyveld, Janus van den Eijnden, Jan-Willem Bullee, Jean-Luc Beaujault, Jeff Flu, Jim Bakkum, Jitske Schols, Jochem van Laarhoven & Jip van den Dool, Jörg Baumann, Joshua Bakarbessy, Joris van Bennekom, Jouk Oosterhof, Juan Carlos Villarroel, Julie Trueman, Karel Zwaneveld, Kasia Pol, Kim Doeleman, Koen Broos, KREW Collective, Krijn van Noordwijk, Krijn van Noordwijk, Krista van der Niet, Leon Hendrinckx , Lesley Pols, Liesbeth van den Bos, Liesa Servranckx, Liselore Chevalier, Lonneke van der Palen, Lotte Bronsgeest, Maarten van der Wal, Maartje & Merel, Marc de Groot, Marco Bakker, Marijke de Gruyter, Mark David, Marcos Morau, Mark Engelen, Massimo Branca, Merlijn Doomernik, Michiel Devijver, Michel Kievits, Michel Mees, Mike Roelofs, Mischa Muijlaert, Moon Saris, Mounir Raji, Neeltje de Vries, Nick van Ormondt, Nienke Elenbaas, Noa Verhofstad, Nol Havens, Overburen, Patrick Allen Opera Omnia, Paul Posse Hardromance.com , Paul van Raak, Piek, Pierre Manning - Shoot Studio, Pim Hendriksen, Pim Ras, PR RIGHTABOUTNOW.INC, Prism Art & Design Limited, Rahi Rezvani, Renske Schut, Reyer Boxem, Richard Terborg, Rijk in beeld, Rio Staelens, Rob Hogeslag, Robert Benschop, Robert Muda van Hamel, Robert van der Ree, Rogier Jaarsma, Rosaleen Magnone, Rosalie Wammes, Roy Beusker, Sanja Marusic, Sarah Wijzenbeek, Set Vexy, Simon van Boxtel, Sjoerd Derine, Sofie Knijff, Stephan Vanfleteren, Studio Loerijzer, Susanne Sinke, Tarona Leonora, Thijs Meuwese en Daan Colijn, Tim Enthoven, Victor Meijer, Vilain & Gai, Werner Engelen, Wiesje Peels, William Rutten, William van der Voort, Woods Fotografie, Yani, Yorel Cairo