De Keuze van de WijkJury - Moonlight Motel
Moonlight Motel
Een Odyssee, vertelt door een antiheld. Over succes en falen, geluk en ongeluk, recht en onrecht, fictie en realiteit. Blijkbaar is slapen op straat een niet zo ver-van-je-bed-show? En is iedereen niet altijd op zoek naar een thuis? En zal hij het ooit nog vinden? Steyn de Leeuwe brengt met deze voorstelling, een virtuoze theatrale tour de force, de straat op de planken.
Keuze van de WijkJury
De WijkJury vond Moonlight Motel er met kop en schouders bovenuit steken:
"geloofwaardig, met een lach en een traan, herkenbaar, oprecht, actueel en muzikaal. Kortom: een topstuk, met een acteur die in zijn eentje 36 personages op overtuigende wijze heeft neergezet." - Lies, WijkJuryLid
programma
Om 19.15 uur stelt de WijkJury zich aan je voor en maak je kennis met de nieuwe WijkJury. Zij lichten kort toe waarom Moonlight Motel is verkozen tot beste voorstelling. Om 19.30 uur begint de voorstelling. Na afloop wordt de voorstelling feestelijk bekroond door de WijkJury.
over de WijkJury
Dit is een landelijk initiatief dat in 2009 in het leven werd geroepen door Adelheid Roosen, met als doel om mensen uit verschillende delen van de stad bij elkaar te brengen die voorheen niet of nauwelijks het theater bezochten. Samen ontdekken ze wat theater met je kan doen.
Tussen september en mei zagen zij tien voorstellingen. Deze bespreken ze samen na, waarbij ook theatermakers aansluiten: van acteurs tot technici of de regisseur. Aan het einde van theaterseizoen kiezen ze hun favoriet.