Moonlight Motel | Chassé Theater Breda
Hans Boddeke

De Keuze van de WijkJury - Moonlight Motel

Steyn de Leeuwe
reprise
za 12 sep 2026 - 20.30
kleine zaal
binnenkort in verkoop
za 12 sep 2026
20.30
binnenkort in verkoop

Moonlight Motel van Steyn de Leeuw is de Keuze van de WijkJury 2025-2026 en daarom nog één keer in het Chassé Theater te zien. Deze muzikale en humoristische theatertrip over het leven op straat is gebaseerd op eigen ervaringen in de daklozenopvang. De Leeuwe brengt in zijn eentje tientallen personages tot leven.

Moonlight Motel. Een Odyssee, vertelt door een antiheld. Over succes en falen, geluk en ongeluk, recht en onrecht, fictie en realiteit. Blijkbaar is slapen op straat een niet zo ver-van-je-bed-show? En is iedereen niet altijd op zoek naar een thuis? En zal hij het ooit nog vinden? Steyn de Leeuwe brengt met deze voorstelling, een virtuoze theatrale tour de force, de straat op de planken.

Keuze van de WijkJury
De WijkJury vond Moonlight Motel er met kop en schouders bovenuit steken: "geloofwaardig, met een lach en een traan, herkenbaar, oprecht, actueel en muzikaal. Kortom: een topstuk, met een acteur die in zijn eentje 36 personages op overtuigende wijze heeft neergezet."
De voorstelling wordt op 12 september op feestelijke wijze bekroond door de WijkJury. Het precieze programma maken we later bekend, maar wil je een seintje ontvangen als de voorstelling in verkoop gaat? Laat dan je mailadres hieronder achter.

de WijkJury
Dit is een landelijk initiatief dat in 2009 in het leven werd geroepen door Adelheid Roosen, brengt mensen uit verschillende delen van de stad bij elkaar die voorheen niet of nauwelijks het theater bezochten. Samen ontdekken ze wat theater met je kan doen.

Tussen september en mei zagen zij tien voorstellingen. Deze bespreken ze samen na, waarbij ook theatermakers aansluiten: van acteurs tot technici of de regisseur. Aan het einde van theaterseizoen kiezen ze hun favoriet. 

uitverkocht - wachtlijst

wensenlijstje

Toegevoegd:

Bekijk wensenlijstje