praktische informatie
Hier vind je alle informatie over contact, openingstijden, service, toegankelijkheid en het annuleren van tickets. Zo ben je goed voorbereid op je bezoek aan Chassé Theater.
bereikbaarheid & contact
Het bespreekbureau is bereikbaar via contact@chasse.nl en telefonisch van dinsdag t/m vrijdag van 13.00 tot 17.30 uur via 076 530 31 00 (houd rekening met een wachttijd).
openingstijden pand
Het pand is geopend van maandag t/m zondag vanaf 10.00 uur.
Tijdens de feestdagen gelden er aangepaste openingstijden:
- donderdag 24 december: 10.00 - 19.00 uur
- vrijdag 25 december: 10.00 - 21.00 uur
- zaterdag 26 december: 10.00 - 21.00 uur
- donderdag 31 december: 10.00 - 19.00 uur
- vrijdag 1 januari: gesloten
service & regels
- het is niet toegestaan in de zaal beeld- of geluidopnames te maken
- gelieve je mobiele telefoon uit te schakelen om storingen te voorkomen
- het Chassé Theater beschikt over een onbewaakte en bewaakte garderobe
- toneelkijkers van Option kan je gratis voor aanvang lenen bij de servicebalie in de theaterstraat
- alle zalen zijn voorzien van een hulpsysteem voor slechthorenden met of zonder gehoorapparaat
- het Chassé Theater beschikt over stoelverhogers, je vindt ze bij de ingang van de zaal
- zowel volwassenen als kinderen krijgen een ticket en een eigen stoel toegewezen
- om de voorstelling niet te verstoren is het is niet toegestaan om een baby mee in de zaal te nemen
Als de voorstelling is begonnen, worden laatkomers of gasten die gedurende de voorstelling de zaal verlaten, niet (meer) in de zaal toegelaten. Indien er een pauze is, kan je plaats nemen in de zaal. Een en ander geeft geen recht op restitutie.
annuleren tickets
Tot 24 uur voor aanvang van een theatervoorstelling of 4 uur voor het begin van de filmvertoning kan je je ticket nog omzetten in een tegoed. Per ticket wordt € 3,00 administratiekosten in mindering gebracht. Let op: bij uitverkochte voorstellingen is het niet mogelijk tickets te annuleren.
Kan je geen gebruik maken van het diner in de Brasserie? Tot 10.00 uur op de dag van je reservering kun je annuleren. Het vooruitbetaalde bedrag wordt omgezet in een tegoed.
Het tegoed kan je gebruiken om later opnieuw tickets te kopen of bij een nieuwe reservering in de Brasserie. Het is niet mogelijk om het tegoed te laten uitbetalen op je rekening. Vul hier het formulier in.
Plotseling verhinderd? Wat jammer! We hopen dat je iemand anders gebruik laat maken van je tickets of Brasserie reservering.