vier de herfstvakantie bij Chassé!
15 september 2026
Van zaterdag 17 tot en met zondag 25 oktober staat het Chassé Theater volledig in het teken van de herfstvakantie. Met een uitgebreid programma vol theater, film en creatieve activiteiten ontdekken kinderen en families nieuwe verhalen, werelden en perspectieven.
Theater en film spelen een belangrijke rol in de ontwikkeling van de verbeeldingskracht van kinderen. Ze leren kijken, luisteren, ontdekken en creëren.
Vanuit die gedachte presenteren wij elk jaar tijdens de herfstvakantie een veelzijdig programma voor verschillende leeftijden, met voorstellingen, filmvertoningen, workshops en activiteiten door het hele theater.
bekijk hier het hele programma
theater vol verbeelding
Een van de hoogtepunten is de humoristische voorstelling Woest van SALLY Dansgezelschap Maastricht op maandag 19 oktober. In deze door de pers bejubelde dansvoorstelling geeft een jongen uiting aan zijn gevoelens rondom de scheiding van zijn ouders. Na afloop mogen kinderen zelf het podium op voor een dansworkshop.
Ook Pan van MaxTak behoort tot de bijzondere voorstellingen van deze vakantie. Deze eigentijdse bewerking van het verhaal rond Neverland combineert avontuur met thema's als vrijheid, verantwoordelijkheid en opkomen voor wat belangrijk is.
Verder zijn onder meer familiemusical Het avontuur van Pieter Konijn, Pippi en de Piraten en De Kleine Prins te zien.
klassiekers terug op het grote doek
Naast theater bieden wij een uitgebreid filmprogramma met geliefde Nederlandse familiefilms. Klassiekers keren terug op het grote doek, zoals Kruimeltje, Dikkertje Dap, Pietje Bell, Abeltje, Minoes, Het Zakmes en De Tasjesdief.
Ook staan recente kinderfilms als Knor, Moppervis, De Grote Droom, Stitch Head en Shaun het Schaap op het programma.
Voor de allerkleinsten is er Cinemini, een eerste bioscoopervaring waarbij een korte film wordt gecombineerd met vrij spel in een speciaal lichtlandschap.
Gedurende de vakantie zijn er bovendien dagelijks extra activiteiten. Kinderen kunnen zich uitleven bij de installaties van Cinekid, een nieuwe look laten aanmeten bij een kapper en grimeur, of deelnemen aan een rondleiding achter de schermen.
Opa & Omadag en activiteiten door het hele theater
Op dinsdag 20 oktober is er opnieuw Opa & Omadag. Met een extra aanbod aan geliefde Nederlandse filmklassiekers is dit dé dag om samen herinneringen op te halen en nieuwe te maken.
Daarnaast zijn er speciale rondleidingen langs onder meer het artiestencafé, de kleedkamers en de podia van het theater.