Carnaval der Dieren

La Llave Maestra
Sun 1 Mar 2026 16.00
Koninklijke Drukkerij EM. de Jongzaal
binnenkort in verkoop
Sun 1 Mar 2026
16.00
binnenkort in verkoop

La Llave Maestra en het Valdivia’s Kamerorkest bundelen hun krachten om Carnaval der Dieren tot leven te brengen, de beroemde muzikale suite gecreëerd door de Franse componist Camille Saint-Säens. Een ware ode aan de schoonheid en majestiteit van dieren. 

Olifanten, schildpadden, zwanen, walvissen, kwallen, giraffen, libellen, manta’s en de meest ongewone wezens van het dierenrijk komen tot leven op het podium in een prachtige reis van beweging, vormen en objecten.

Carnaval der Dieren is een verrassende voorstelling en een ode aan de schoonheid en kracht van het dierenrijk. In dit poëtische ballet van vormen en objecten word je uitgenodigd om met open zintuigen te kijken, te luisteren en je te laten meevoeren door muziek, verbeelding en creativiteit.

Om deze reis door de dierenwereld compleet te maken, hebben ze aan de originele suite van Camille Saint-Säens de Danse Macabre van dezelfde componist en Clair de lune van Claude Debussy toegevoegd.

Leeftijd
4+

credits

spel: Edurne Rankin, Marcela Burgos, Magdalena Lecaros, Diego Acuña en Juan Pablo Neira / regie: Edurne Rankin en Álvaro Morales / muziek: Camille Saint-Säens en Claude Debussy / dirigent: Rodolfo Fischer / pianisten: Danor Quinteros en Marco Antonio Cuevas / vormgeving: Álvaro Morales en Liza Retamal / kostuums: Sergio Aravena