Cinemini: Dag en Nacht

Diverse regisseurs
Sat 6 Jun 2026 and Sun 14 Jun 2026
€ 6,00–€ 10,50
Sat 6 Jun 2026
and
Sun 14 Jun 2026

Een eerste bioscoopbezoek voor kinderen van 0 tot 6 jaar. Cinemini is een bijzonder programma waarin ze eerst een film bekijken en daarna lekker mogen spelen in een prachtig lichtlandschap. 

Als het nacht is en het lijkt alsof de hele wereld slaapt, gebeurt er toch een hele hoop! De zon bereidt zich voor op haar volgende opkomst, vleermuizen worden wakker en gaan op avontuur, de maan is even kwijt en er wordt een knuffeldief gezocht. Blijf wakker en neem een kijkje in de nacht!

De piepkleine prins
Als de zon opkomt aan de horizon, zit ze helemaal onder de vlekken. Een klein jongetje probeert de zon weer schoon te maken.

Zoïa Trofimova, 2003 | lengte: 7 min | taal: geen dialoog

Nachtspel
Wanneer de nacht aanbreekt op de boerderij wordt een kleine vleermuis wakker. Oh, wat zou het geweldig zijn om te blaffen met een hond of te kraaien met een haan… en om te springen en te dansen! De kleine vleermuis wil iemand die hem gezelschap houdt. Hij wil niet alleen zijn en zoekt een vriend. Zal hij iemand vinden?

Elena Walf, 2015 | lengte: 4 min | taal: geen dialoog

Vroeg of Laat
Een eekhoorn en vleermuis zijn elkaar toevallig tegengekomen. Waar de eekhoorn overdag leeft, doet de vleermuis dat ’s nachts. Zo komen verschillende werelden samen en is het de start van een reis van twee eenzame figuren.

Jadwiga Kowalska, 2007 | lengte: 5 min | taal: geen dialoog

Waar is mijn maan?
Het verhaal van een kindje dat niet kan slapen en een vis die juist wakker wordt. De ontmoeten elkaar en gaan samen op avontuur op zoek naar de verloren maan.

Mi-young Baek, 2017 | lengte: 6 min | taal: geen dialoog

We zijn niet bang
De knuffels van de kinderen in het weeshuis worden ’s nachts gestolen. Wie is de dief? En wie kan hem tegenhouden?

Virginie Costa, 2019 | lengte: 4 min | taal: Frans

 

Cinemini: Dag en Nacht

sold out - wait list

wish list

Added:

To wishlist