Doorleefd Brits

Kelvin Grout
Steinway Sessies
Sun 26 Oct 2025 15.00
Koninklijke Drukkerij Em. de Jongzaal
Sun 26 Oct 2025
15.00
tickets

Vier de indrukwekkende 70-jarige carrière van de veelzijdige pianist Kelvin Grout mee met een bijzondere reis door Britse muziek.

De in Engeland geboren pianist Kelvin Grout woont al jaren in Breda, maar blijft trouw aan zijn passie voor Engelse muziek. Hij viert dit seizoen zijn indrukwekkende 70-jarige carrière als pianist en weet met al zijn ervaring keer op keer zijn publiek diep te raken en inspireren.

In Doorleefd Brits neemt hij het publiek langs de favoriete stukken van zijn twee nieuwe cd’s. De eerste is een ode aan de rijke Britse muziek, met werken van onder meer William Baines en de Enigma Variations van Edward Elgar. De tweede cd is een verzameling romantische meesterwerken, waaronder Brahms’ Opus 118 en Chopins expressieve Sonata No. 3 in b-klein, Opus 58. Met decennia aan ervaring weet Kelvin Grout keer op keer zijn publiek te raken en te inspireren.

program

Frank Bridge   1879-1941: 3 Miniature Pastorals (2nd group)

Gustav Holst   1874-1934: Jig                                                                 

William Baines  1899-1922: Tides                                                             
                          The Lone Wreck
                          Goodnight to Flamboro'

William Alwyn  1905-1985: Sonata Alla Toccata                                     

Edward Elgar   1857-1934: Enigma Variations (original transcription)    

sold out - wait list

wish list

Added:

To wishlist