Expositie - PRIDE VLAG

COC Tilburg/Breda
Be Proud Weekend
Mon 6 Oct 2025 - Sun 12 Oct 2025
Mon 6 Oct 2025
-
Sun 12 Oct 2025

In samenwerking met COC Tilburg/Breda werken Bauwke van de Wiel, Floortje Kortekaas en Emma Dijksterhuis in de projectruimte van het Chassé Theater aan een collectief kunstwerk: een grote, kleurrijke Pride-vlag.

Makers en bezoekers uit Breda leveren samen een bijdrage door elk een uniek deel van de vlag te personaliseren, waarna deze delen aan elkaar worden genaaid tot één geheel. Dit project creëert een opening voor gesprek en het delen van kennis. De vlag staat symbool voor onze community: verbinding, solidariteit en protest komen samen in dit kunstwerk. 

Van 6 tot en met 10 oktober kun je dagelijks tussen 15.00 en 18.00 uur binnenlopen om mee te doen. Iedereen is welkom om diens eigen stukje van de vlag te bewerken en zo een persoonlijke bijdrage te leveren. 

Op Coming Out Day, zaterdag 11 oktober, wordt de vlag met trots meegedragen tijdens de Pride Walk door de stad: een statement van saamhorigheid, zichtbaarheid en protest. De vlag is op 11 en 12 oktober de hele dag nog te zien in de projectruimte. 

sold out - wait list

wish list

Added:

To wishlist