Chassé Theater en Visker Interieurbouw & Keukens gaan weer knallend het jaar uit
1 december 2025
Ook dit jaar is Visker Interieurbouw & Keukens sponsor van onze eigen productie Klaar met het Jaar. Deze alternatieve eindejaarsvoorstelling is een energieke, brutale en fysieke mix van cabaret en dans. Pieter Verelst, Sid van Oerle, collectief Un, Dos, Stress, De Gestampte Meisjes, Emily Salvia en het breakdancecollectief 155 sluiten het jaar wederom af met een explosief afscheidsritueel.
“Na een fantastische eerste editie, is Visker Interieurbouw & Keukens in 2025 weer klaar met het jaar! Vol trots zijn wij dit jaar weer sponsor van Klaar met het Jaar. Zichtbaar mooie cultuur staat bij ons altijd op één. Met aandacht voor cultuur bouwen wij mee aan bijzondere belevingen. Het Chassé Theater is de grote trots van Breda en met Klaar met het Jaar steunt Visker het echte hart van de Bredase cultuur.”
Tijdens een officieel moment op 26 november 2025 werd het partnerschap opnieuw bezegeld door Ruud van Meijel, algemeen directeur van het Chassé Theater, en Bert Bakkeren, managing director Visker Interieurbouw & Keukens. Wij zijn trots op deze hernieuwde samenwerking en zijn dankbaar voor hun steun en enthousiasme. Dankzij partners als Visker Interieurbouw & Keukens kan cultuur blijven groeien in Breda.
Klaar met het Jaar is van 19 t/m 30 december exclusief te zien in het Chassé Theater.