Film & Moederdagontbijt | Chassé Cinema Breda
Filip van Roe

Film & Moederdagontbijt: Treat Her Like A Lady (voorpremière)

Paloma Aguilera Valdebenito
zo 10 mei 2026 - 09.30 - 12.30
cinema zaal 3
zo 10 mei 2026
09.30 - 12.30
bestellen

Verras jouw (bonus)moeder, oma, schoonmoeder of een andere belangrijke moederfiguur met een uitgebreid ontbijt en een goede film! Treat Her Like A Lady is een energieke en kleurrijke film over een alleenstaande moeder met Nienke Plas in de hoofdrol.

Het ontbijt bestaat uit een goed gevulde plank met dik gesneden brood, hartig en zoet beleg, een croissantje, fruit en een lekker gekookt eitje. Verse jus d’orange en onbeperkt koffie of thee ontbreken natuurlijk ook niet! Vanaf 9.30 uur ben je welkom in Vensters' voor het ontbijt en om 10.30 uur start de film. Alle film en ontbijt data vind je hier!

over de film
Alleenstaande moeder Sandra (Nienke Plas) woont met haar dochters Harrie en Stella in Amsterdam en kan de eindjes maar net aan elkaar knopen. Als de onbetaalde rekeningen zich blijven opstapelen en ze beschuldigd wordt van fraude moet Sandra alle zeilen bijzetten om haar kinderen uit handen van de hulpverlening te houden. Dit gevecht tegen het systeem lijkt een onmogelijke opgave. Maar Sandra laat zich er niet onder krijgen, ze is vastbesloten haar dochters de zomer van hun leven te geven.

Film & Moederdagontbijt | Chassé Cinema Breda
regie
Paloma Aguilera Valdebenito
cast
Nienke Plas, Claude Musungayi, Lucinda Sedoc, Delilah Warcup–van Eyck
speelduur
110 min
taal
Nederlands

uitverkocht - wachtlijst

wensenlijstje

Toegevoegd:

Bekijk wensenlijstje