Klapstoelkabaret @ 't Zoet
Op donderdag 17 juli zien we je graag bij Stadspark 't Zoet, Markkade 43 in Breda. Dus neem je klapstoel mee naar 't Zoet en ervaar een intieme, hilarische voorstelling in de buitenlucht.
Kiki Schippers
Ze wordt geroemd om haar ontwapende liedjes, gouden strot en originele teksten. Afgelopen jaren stond ze met een wervelende bandshow (vier sterren in de Volkskrant en het Parool) in het theater. Ze is bekend van Spijkers met Koppen en andere scherpe satirische bijdrages in de media, schreef columns voor de Mezza, werd bijna de Slimste Mens, ontving de Annie M.G. Schmidtprijs voor het lied Er spoelen mensen aan en werd maar liefst vijf keer genomineerd voor het beste theaterlied. NRC schreef: “De beste, grappigste, veelzijdigste cabaretliedjes van iedereen” en volgens het Parool zijn “de vocale registers die Kiki Schippers opentrekt indrukwekkend”.
Aren Scholte
Aren Scholte zoekt door middel van humor, hoop en houvast in een chaotische en (schijnbaar) zinloze werkelijkheid. Hij ziet idealisme als iets positiefs, maar de idealen vanuit zijn opvoeding staan zijn eigen levensgeluk in de weg. Kortom, verwacht een hoop zin en onzin door elkaar. Eerder stond Aren in de finale van zowel het Griffioen/De Stoep Cabaret Festival als het Amsterdams Studenten Cabaret Festival. Afgelopen november won hij de persoonlijkheidsprijs op het Groninger Studenten Cabaret Festival.
Bekijk alle data van Klapstoelkabaret hier.